Top 3 baterii prysznicowych Grohe w 2022 roku!

Top 3 baterii prysznicowych Grohe w 2022 roku!

Kabiny prysznicowe są częstym wyborem Polaków. Produkty te cieszą się tak dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na to, że zajmują mniej miejsca, niż wanny. Poza tym są wygodniejsze wtedy, gdy z łazienki mają korzysta osoby starsze, niepełnopsprawne. Kabiny idealnie sprawdzają się w praktycznie każdej łazienkowej aranżacji, a użytkowanie ich wiąże się ze zmniejszonym zużyciem wody. Podczas wyboru ważny jest kształt kabiny natryskowej, jej rozmiar czy materiał wykonania. Równie istotna jest bateria prysznicowa, która montowana jest w jej obrębie. Według fachowców, wykonawców, instalatorów i projektantów wnętrz jednymi z lepszych są baterie prysznicowe Grohe. Jeśli chcesz poznać modele, które zasługują na wyróżnienie – zapoznaj się koniecznie z naszym poprzednim wpisem. Zapraszamy!

Essence New – popularna bateria prysznicowa Grohe

Jak wspomnieliśmy już wyżej – baterie natryskowe Grohe są jednymi z tych, które są chętnie polecane przez wykonawców, ale nie tylko. Dobre opnie na temat baterii Grohe znaleźć można na różnego typu forach czy branżowych portalach. Produkty marki Grohe zachwycają swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Jednym z bardziej znanych i cenionych modeli jest bateria prysznicowa Grohe Essence New.

Bateria natryskowe Grohe Essence New ze względu na estetykę sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych oraz minimalistycznych. Armatura posiada prostą formę i wiele ciekawych wręcz innowacyjnych technologii, dzięki którym użytkowanie jej jest tak komfortowe.

chromowana bateria prysznicowa

Eurocube – baterie prysznicowe Grohe, które pasują do wielu aranżacji!

Baterie prysznicowe, ale także i baterie umywalkowe, bidetowe czy wannowe potrafią zmienić charakter wnętrza, być jego dekoracją i elementem, który będzie przyciągał wzrok zaraz po wejściu. Zapewne to właśnie można powiedzieć na temat baterii prysznicowych Grohe Eurocube. Modele te ze względu na design sprawdzą się w łazienkach typowo nowoczesnych. Posiadają prostą formę oraz ostro podkreślone krawędzie.

Nie tylko jednak walory wizualne są atutem armatury Grohe. Na uwagę zasługują także parametry techniczne. Modele te zostały wyposażone w ceramiczne głowice Grohe SilkMove. Są one gwarantem ich długiej i bezawaryjnej pracy. Głowica posiada ceramiczne dyski, które z kolei posiadają mikropory wypełnione smarem. Dzięki temu, nawet po wielu latach użytkowania, nie wymagają konserwacji.

Eurosmart Cosmopolitan – bateria prysznicowa Grohe

Baterie prysznicowe Grohe Eurosmart Cosmopolitan to jedne z popularniejszych modeli baterii, które znajdują się na rynku. Ze względu na estetykę wybierane są nie tylko do łazienek nowoczesnych, ale także i klasycznych. Baterie Grohe posiadają specjalną chromowaną powierzchnię Grohe StarLight. To właśnie ona jest gwarantem ich długotrwałego blasku. Dzięki niej, nawet po wielu latach użytkowania wyglądają jak nowe. Poza tym baterie prysznicowe Grohe posiadają technologię, dzięki którym podczas normalnego użytkowania, można znacznie zmniejszyć zużycie wody.

2 thoughts on “Top 3 baterii prysznicowych Grohe w 2022 roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczDniae *

11 + 10 =